همه دسته بندی ها

رسانه

تو اینجایی:صفحه اصلی> رسانه

به بازدید مشتری تایلندی در 17 جولای خوش آمدید

زمان: 2023-08-04 بازدید : 34

1

ما خوشحالیم که اعلام کنیم که کارخانه محترم پانل دیواری داخلی WPC ما در Linyi، چین، این امتیاز را داشت که در تاریخ 17 ژوئیه میزبان بازدید از یک مشتری ارزشمند از تایلند باشد. این بازدید نقطه عطف مهمی در تلاش های تجاری بین المللی ما بود، زیرا ما همچنان به گسترش حضور خود در بازار جهانی ادامه می دهیم.

در طی این بازدید، تیم اختصاصی ما از هیئت تایلندی استقبال گرمی کرد و به آنها یک تور روشن‌تر از مرکز تولیدی پیشرفته ما ارائه داد. به میهمانان محترم درک عمیقی از فرآیندهای تولید پیشرفته ما داده شد و استانداردهای با کیفیتی را که ما در هر مرحله از تولید رعایت می کنیم به نمایش گذاشتیم.

این بازدید فرصتی عالی برای همتایان تایلندی ما فراهم کرد تا از نزدیک شاهد فناوری های نوآورانه ای باشند که ما برای افزایش سازگاری با محیط زیست و پایداری پانل های دیواری داخلی WPC خود اتخاذ کرده ایم. ما بر تعهد خود به حفظ محیط زیست با گنجاندن منابع تجدیدپذیر در شیوه های تولید خود تأکید کردیم.

علاوه بر این، کارشناسان طراحی و تحقیقات ما در بحث‌های مفیدی با هیئت بازدیدکننده شرکت کردند و بینش‌هایی را در مورد آخرین روندها و ترجیحات مصرف‌کننده در صنعت پانل دیواری به اشتراک گذاشتند. تبادل مشترک ایده ها درک ما از بازار تایلند را بیشتر تقویت کرد و به ما این امکان را داد که محصولات خود را برای برآورده کردن نیازها و ترجیحات خاص آنها بهتر طراحی کنیم.

این بازدید با امضای یک قرارداد همکاری بلندمدت بین شرکت ما و مشتری محترم تایلندی به پایان رسید که یک مشارکت استراتژیک را برای برآورده کردن نیازهای آنها برای پانل های دیواری داخلی WPC ایجاد می کند. این توافق آغاز یک همکاری طولانی و پررونق است و حضور ما را در بازار آسیای جنوب شرقی تقویت می کند.

همانطور که در مورد این بازدید موفق فکر می کنیم، از اعتماد شرکای تایلندی ما به محصولات و خدمات ما سپاسگزاریم. در حالی که این سفر هیجان انگیز رشد و همکاری را آغاز می کنیم، به حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت، پایداری و رضایت مشتری متعهد هستیم.

با حرکت رو به جلو، شرکت ما مجدداً تعهد خود را به تقویت روابط قوی با مشتریان در سراسر جهان، پذیرش فرصت‌ها برای پیشرفت تکنولوژیکی، و ادامه حضور در صنعت جهانی پانل دیواری داخلی WPC تأیید می‌کند.

برای پرس و جو و اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات ما، لطفا با ما تماس بگیرید.

دسته بندی های داغ